Autosedačky

Ponúkame prečalunenie a opravu akýchkoľvek autosedačiek a komponentov interiéru pre každý typ vozidla. Čalúnícka dieňa sa už dlhé roky zaoberá čalúnením, obnovou a podľa požiadavky aj opravou sedadiel a iných doplnkov motorových vozidiel
Autosedačky ich oprava

Pokiaľ máte nejakú závadu na sedačkách napr.: sedačka je vysedená takomto prípade sedačka sa spevní a molitan pena sa výstuži. Pokiaľ kúrenie na sedačkách nefunguje v tomto prípade treba vymeniť vyhrievacie teleso. Alebo vonkajšie obal na sedačkách, čalúnenie na sedačkách, látka na sedačkách, koža-koženka na sedačkách rozpáraná alebo roztrhnutá oprava sa prebieha spoľahlivo a individuálne. Pokiaľ chcete zmeniť farbu na sedačkách alebo obšitie a prešitie na sedačkách to sa tiež urobí spoľahlivo a individuálne. Sériovú výrobu neprimá sa.

Audi

Audi
Audi

Smart

Smart
Smart

Alfa romeo

Alfa Romeo 2000
Alfa Romeo 2000
>Alfa Romeo 2000
>Alfa Romeo 2000
>Alfa Romeo 2000
>Alfa Romeo 2000
>Alfa Romeo 2000
>Alfa Romeo 2000
Bugi

BugiBugi
Bugi
Bugi
Bugi
Bugi
Bugi

Trabant

Trabant tuning
Trabant tuning

lietadlá

Čalúnenie lietadlá
Čalúnenie lietadlá
Čalúnenie lietadlá
Čalúnenie lietadlá
Čalúnenie lietadlá
Čalúnenie lietadlá

mini moris
mini moris

Peugeot
Bager autosedacky

 

BMW

>

Opel Astra

Volga 24 veterán

   

Wolksvagen Golf

Škoda Felicia
Wolksvagen Touareg

Sedačka na loď

autosedačky, podsedák do auta, podsedáky do auta, sedačky do auta, potahy do auta, autopoťahy
koberce do auta, potahy, potahy na sedacku, potahy na mieru, oprava sedačiek, čalunenie autosedačiek cena, koža na čalunenie, calunenie autosedadiel

10 komentárov

  1. Zdravím pán Novák! V tomto prípade mi veľmi ťažko odhadnúť cenu opráv . Prvom rade mal by som to vidieť. Z tohto dôvodu uprednostňujem osobný kontakt.kontakt : 0905 102 171 A druhom rade skôr by som doporučil spraviť to z koženky a to z jediného dôvodu aby bola očistiteľná ,bude mať dlhšie trvanlivosť a tá dosiahnuteľná výsledok je o veľa dokonalejší. Za pochopenie a za do predu požičanú dôveru vo pred dakujem .

 1. Dobrý deň prajem,
  Robíte s pravou kožou?
  Ak áno, koľko by zhruba stálo prečalúnenie 2ks predných autosedačiek – integrované hlavové opierky (súčasť operadla), bočné nastaviteľné podrúčky vpravo aj vľavo. Sú to sedadlá značky Isri, použité v obytnom automobile. Celkovo by toho bolo viac, aj sedacia časť, matrace atď. Celková ce by sa dohodla po obhliadke. Teraz – len pre orientáciu – mi skúste dať cenu iba za predné sedadlá 2ks.

  Vopred ďakujem.

  1. Zdravím Vás pán Macháč Tomáš! Veľmi pekne ďakujem za vašu dôveru. Prvom rade nerobievam skoro nič zo pravej kože zo presvedčivosti. Ale moje diela sa obstoja aj z koženky alebo z koženky-textilnou kombináciou. Na Jar som urobil jednu CARAVAN ktorá bola vyhotovená zo kožienky-textil kombináciou a podarilo sa veľmi dobre -elegantne. Inač môžete aj presvedčievať sa sám. Aby sme obišli všetky nedorozumenie mal by sme sa stretnúť a pozrieť sa fyzicky. V takom prípade uprednostňujem osobný – fyzicky pohovor. Za pochopenie vo pred ďakujem a zostávam pozdravom.

Leave a Reply